(0312) 381 99 99

Check-Up Programları

Günümüzde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tedavi edici hekimliğin yanı sıra koruyucu hekimlik de önem kazanmaktadır. Check-Up programları ile, henüz hiçbir belirti ve bulgu yokken yapılacak doğru ve aydınlatıcı tetkiklerle, hastalıklara erken tanı koymak amaçlanmaktadır. Check-Up ile, hem hastalıklara bağlı hasta kayıpları azaltılmakta, hem de tedavi maliyetleri düşürülmektedir. 

Size uygun, geniş kapsamlı, ancak yüksek maliyetli olmayan bir Check-Up programı ile, henüz hastalıklarınız ortaya çıkmamışken tanıta ulaşılabilmesi amacıyla merkezimize başvurup bu hizmeti talep ederseniz, sonuçlarınız, konularında uzman olan tecrübeli doktorlarımızca incelenerek eğer herhangi bir hastalığınız varsa tespit edilecek ve tedavisi belirlenecektir.

Herhangi bir hastalık için risk taşımanız halinde ise size bu riski gidermeye yönelik korunma yöntemleri anlatılacaktır. Eğer standart Check-Up programıyla, sağlığınızla ilgili belirli bir sorun hakkında ipuçları ortaya çıkmışsa, en gerekli ileri tetkikler belirlenerek, en kısa sürede sorunun kökenine ulaşılacaktır. 

Bütün bu uygulamalar, Özel Keçiören Hastanesi`nin güvenilirliği herkes tarafından kabul edilmiş olan Laboratuvarlar Grubu, iyi eğitimli ve tecrübeli uzman doktorları tarafından size sunulacak kaliteli tıbbi hizmetle sağlanacaktır.